Psychoterapia Online

Psychoterapia Online

Psychoterapia online / konsultacje psychologiczne online to nowa forma wsparcia psychologicznego. Wyniki statystyczne wykazuję, iż poprzez konsultacje online można uzyskać znaczną poprawę zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia. Badania wykazały również, że proces terapeutyczny realizowany przez video sesje miał podobną skuteczność w porównaniu do terapii twarzą w twarz, dodatkowo zauważono że zadowolenie wśród klientów zostało równie dobrze ocenione

Terapia wykorzystująca nowoczesne komunikatory internetowe jest skuteczną formą wsparcia w wielu różnorakich trudnościach i wyzwaniach z jakimi mierzą się nasi klienci.
Psychoterapia przez Skype lub innych komunikatorach opiera się na podobnych czynnikach leczących co psychoterapia twarzą w twarz. Jest to min. in. komunikacja w czasie rzeczywistym zarówno werbalna i niewerbalna, kontakt wzrokowy czy sojusz terapeutyczny.
Jeśli doświadczasz trudności, czujesz się samotna(y), potrzebujesz porady, wsparcia lub pomocy w podjęciu ważnej decyzji życiowej - daj sobie szansę i porozmawiaj z psychologiem online.

Dla kogo wsparcie psychologiczne online?

Psychoterapia on-line została stworzona na potrzeby osób które z rożnych powodów nie mogą uczestniczyć w sesjach twarzą w twarz. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dostosowujemy się do ich potrzeb i możliwości, a także idziemy z duchem czasu wykorzystując komunikatory internetowe.

Psychoterapia on-line jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób mieszkających w innym kraju, dla których bariera językowa, kulturowa lub inny dowolny powód nie pozwala na pełne korzystanie z miejscowej pomocy psychologicznej.
Konsultacja z psychologiem on-line jest również bardzo dobrym rozwiązaniem w sytuacjach trudnych i nietypowych, jak chociażby obecnie trwające na terenie naszego kraju ograniczenia w poruszaniu się i funkcjonowaniu tradycyjnych poradni.
Z naszych usług psychoterapii online już korzystają m.in klienci z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Norwegii, Hiszpanii, Niemiec i Singapuru. Nie ważne, w jakim zakątku świata mieszkasz. Zawsze możesz liczyć na naszych psychoterapeutów online.