O nas

Agnieszka Balicka

Agnieszka Balicka

Psycholog Psychoterapeuta Wykładowca akademicki

„Dziś jest pierwszym dniem reszty Twojego życia”

Nazywam się Agnieszka Balicka. Jestem  psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą i  coachem. Studia magisterskie ukończyłam na UMCS-ie na wydziale Psychologii i Pedagogiki  i od tego momentu nieustannie się  rozwijam podnosząc swoje kwalifikacje.

Ciekawość świata, ludzi, samej siebie była impulsem, dzięki któremu wybrałam psychologię, jako kierunek studiów. Od tamtej pory wciąż poznaję ludzi i wciąż pozostałam ich ciekawa, co pozwala mi dobrze wykonywać swoją pracę.

Pracując jako psychoterapeuta i coach daję swoim klientom zrozumienie oraz wspieram ich w rozwoju, w przekraczaniu  barier i podejmowaniu nowych wyzwań. Cieszą mnie ich sukcesy a niepowodzenia dają możliwość do nauki i wyciągnięcia wniosków na przyszłość. Gdy patrzę na ludzi których wspierałam w rozwoju, patrzę jak się zmieniają, rozkwitają, realizują swoje marzenia jest to dla mnie ogromne źródło satysfakcji.
Zasada jaką kieruję się w życiu i pracy to ekologia – rozumiana przeze mnie jako szacunek  dla człowieka, dla miejsca w podróży, w którym się znajduje, dla jego granic. Pragnę wspierać ludzi w tym, aby odnajdywali swoją własną drogę, wykazując  szacunek dla małej zmiany.

Czytaj więcej
Damian Gurba

Damian Gurba

Psycholog Coach Terapeuta

Nazywam się Damian Gurba jestem psychologiem, certyfikowanym coachem (PCC ICF) oraz ukończyłem kurs terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR). Od 2009 roku współtworzę "Gabinet Psychoterapii i Coachingu" oraz firmę szkoleniową "Osobista Doskonałość". Jestem autorem programu telewizjnego Aktywator (jeden z odcinków tutaj) w telewizji Active Family oraz narzędzia do pracy z metaforą w coachingu i szkoleniach.

Prowadzę sesje indywidualne i grupowe. Interesuje mnie wsparcie procesu zmian i budowania relacji, zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym. Pracuję z przedstawicielami różnych grup wiekowych i zawodów m.in: trenerami, nauczycielami, przedstawicielami biznesu, młodzieżą szkolną, studentami i artystami.

 

Czytaj więcej
Tytuł zastępczy

Michał Surma

Psycholog Psychoterapeuta

Nazywam się Michał Surma. Ukończyłem studia prawnicze i psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Obecnie szkolę się w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Moją wielką pasją jest praca z rodzinami i parami, chociaż swoją wiedzę staram się również wykorzystywać prowadząc terapie indywidualne. Podstawę mojego warsztatu zawodowego stanowi teoria systemowa rodzin, w której każdy obiekt danego systemu rodzinnego (osoba) oddziałuje na pozostałe. W moim odczuciu najpełniej tłumaczy ona procesy mające miejsce w życiu każdego człowieka, ich genezę oraz możliwości modyfikacji. Jest ona szczególnie przydatna w terapii par, gdy trudności i kryzysy zaburzają wspólne funkcjonowanie partnerów i odbierają satysfakcję ze związku.

Czytaj więcej
Tytuł zastępczy

Joanna Romanek

Psycholog Psychoterapeuta

Nazywam się Joanna Romanek. Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie o specjalności psychologii klinicznej i neuropsychologii. Ukończyłam Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. Obecnie jestem w trakcie Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (kursy rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Jestem też członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach służby zdrowia.
Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. Swoją pracę opieram na podejściu psychodynamicznym. Zakłada ono uznanie roli jaką pełnią nieświadome aspekty psychiki i ich wpływu na funkcjonowanie każdego człowieka. W swojej pracy staram się być wsparciem w odkrywaniu i lepszym rozumieniu wewnętrznych mechanizmów psychicznych, które oddziałują na wiele różnych płaszczyzn życia. Istotne znaczenie ma relacja terapeutyczna oparta na zaufaniu i zrozumieniu. Pozwala to na przyjrzenie się doświadczanym trudnościom w celu lepszego poznania siebie i zmiany wewnętrznej, a w efekcie poprawy funkcjonowania.

Jagoda Rak

Jagoda Rak

Psycholog Psychoterapeuta

Nazywam się Jagoda Rak. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Jestem absolwentką 4-letniej Szkoły Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (kurs posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Na co dzień pracuje jako psychoterapeuta w Gabinecie Psychoterapii i Coachingu oraz w Zielonej Klinice - stacjonarnym Ośrodku Leczenia i Rehabilitacji Zaburzeń Psychosomatycznych i Uzależnień. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, by skuteczniej pomagać. Swoja pracę poddaje regularnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Czytaj więcej
Monika prokop

Monika Prokop

Psycholog Psychoterapeuta

"Dwa najważniejsze dni w życiu człowieka:
pierwszy - to dzień w którym się urodził,
drugi - to ten, w którym zrozumiał po co
"
                                            Mark Twain
Z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutką. Ukończyłam psychologię na UMCSie, aktualnie kończę Szkołę Psychoterapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.
Psychoterapia, w moim rozumieniu, to proces rozumienia i szukania siebie, to próba odpowiedzi na
pytania:
Co czuję i czego potrzebuję?
Dlaczego nie potrafię porozumieć się z bliską mi osobą?
Dlaczego czuję się przemęczona/przemęczony i nie umiem cieszyć się z tego co mam?
Dlaczego jest mi źle w związku?
Co mogę zrobić, żeby żyło mi się lepiej?

Czytaj więcej

Umówienie i/lub zmiana terminu wizyty

Zapisy przyjmujemy telefonicznie: +48 604 507 386 lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Zmiana terminu wizyty: najpóźniej 1 dzień roboczy przed planowaną wizytą