O nas

Agnieszka Balicka

Agnieszka Balicka

Psycholog Psychoterapeuta Wykładowca akademicki

„Dziś jest pierwszym dniem reszty Twojego życia”

Nazywam się Agnieszka Balicka. Jestem  psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą i  coachem. Studia magisterskie ukończyłam na UMCS-ie na wydziale Psychologii i Pedagogiki  i od tego momentu nieustannie się  rozwijam podnosząc swoje kwalifikacje.

Ciekawość świata, ludzi, samej siebie była impulsem, dzięki któremu wybrałam psychologię, jako kierunek studiów. Od tamtej pory wciąż poznaję ludzi i wciąż pozostałam ich ciekawa, co pozwala mi dobrze wykonywać swoją pracę.

Pracując jako psychoterapeuta i coach daję swoim klientom zrozumienie oraz wspieram ich w rozwoju, w przekraczaniu  barier i podejmowaniu nowych wyzwań. Cieszą mnie ich sukcesy a niepowodzenia dają możliwość do nauki i wyciągnięcia wniosków na przyszłość. Gdy patrzę na ludzi których wspierałam w rozwoju, patrzę jak się zmieniają, rozkwitają, realizują swoje marzenia jest to dla mnie ogromne źródło satysfakcji.
Zasada jaką kieruję się w życiu i pracy to ekologia – rozumiana przeze mnie jako szacunek  dla człowieka, dla miejsca w podróży, w którym się znajduje, dla jego granic. Pragnę wspierać ludzi w tym, aby odnajdywali swoją własną drogę, wykazując  szacunek dla małej zmiany.

Czytaj więcej
Damian Gurba

Damian Gurba

Psycholog Coach

Nazywam się Damian Gurba jestem psychologiem, certyfikowanym coachem (PCC ICF) oraz ukończyłem kurs terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR). Od 2009 roku współtworzę "Gabinet Psychoterapii i Coachingu" oraz firmę szkoleniową "Osobista Doskonałość". Jestem autorem programu telewizjnego Aktywator (jeden z odcinków tutaj) w telewizji Active Family oraz narzędzia do pracy z metaforą w coachingu i szkoleniach.

Prowadzę sesje indywidualne i grupowe. Interesuje mnie wsparcie procesu zmian i budowania relacji, zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym. Pracuję z przedstawicielami różnych grup wiekowych i zawodów m.in: trenerami, nauczycielami, przedstawicielami biznesu, młodzieżą szkolną, studentami i artystami.

 

Czytaj więcej
Tytuł zastępczy

Joanna Romanek

Psycholog Psychoterapeuta

Nazywam się Joanna Romanek. Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie o specjalności psychologii klinicznej i neuropsychologii. Ukończyłam Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. Obecnie jestem w trakcie Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (kursy rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Jestem też członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach służby zdrowia.
Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. Swoją pracę opieram na podejściu psychodynamicznym. Zakłada ono uznanie roli jaką pełnią nieświadome aspekty psychiki i ich wpływu na funkcjonowanie każdego człowieka. W swojej pracy staram się być wsparciem w odkrywaniu i lepszym rozumieniu wewnętrznych mechanizmów psychicznych, które oddziałują na wiele różnych płaszczyzn życia. Istotne znaczenie ma relacja terapeutyczna oparta na zaufaniu i zrozumieniu. Pozwala to na przyjrzenie się doświadczanym trudnościom w celu lepszego poznania siebie i zmiany wewnętrznej, a w efekcie poprawy funkcjonowania.

Jagoda Rak

Jagoda Rak

Psycholog Psychoterapeuta

Nazywam się Jagoda Rak. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Jestem absolwentką 4-letniej Szkoły Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (kurs posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Na co dzień pracuje jako psychoterapeuta w Gabinecie Psychoterapii i Coachingu oraz w Zielonej Klinice - stacjonarnym Ośrodku Leczenia i Rehabilitacji Zaburzeń Psychosomatycznych i Uzależnień. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, by skuteczniej pomagać. Swoja pracę poddaje regularnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Czytaj więcej
Tytuł zastępczy

Justyna Lalak

Psycholog Psychoterapeuta

Nazywam się Justyna Lalak. Jestem psychologiem, absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Ukończyłam także studia magisterskie z zakresu socjologii w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie oraz studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego oraz psychodietetyki. Obecnie jestem w trakcie 4,5-letniego Kursu Psychoterapii atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne pod kierownictwem dra Andrzeja Cechnickiego.

 

Czytaj więcej
Małgorzata Wrona

Małgorzata Wrona

Psychoterapeuta Trener

Od kilku lat zajmuję się psychoterapią oraz rozwojem osobistym.
Prowadzę terapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży oraz terapię par.
W swojej pracy pomagam osobom, które znajdują się w sytuacji kryzysowej, doświadczają objawów lękowych i depresyjnych, mają problemy w relacjach społecznych, interpersonalnych.
Ukończyłam 4 letnie szkolenie psychoterapii Gestalt w Instytucie Psychoterapii Gestalt w Krakowie będącym pierwszą w Polsce organizacją szkolącą psychoterapeutów , która otrzymała akredytacje EAP (European Association for Psychoterapy),

 

Czytaj więcej

Umówienie i/lub zmiana terminu wizyty

Zapisy przyjmujemy telefonicznie: +48 604 507 386 lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Zmiana terminu wizyty: najpóźniej 1 dzień roboczy przed planowaną wizytą