Małgorzata Wrona

Od kilku lat zajmuję się psychoterapią oraz rozwojem osobistym.


Prowadzę terapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży oraz terapię par.
W swojej pracy pomagam osobom, które znajdują się w sytuacji kryzysowej, doświadczają objawów lękowych i depresyjnych, mają problemy w relacjach społecznych, interpersonalnych.
Ukończyłam 4 letnie szkolenie psychoterapii Gestalt w Instytucie Psychoterapii Gestalt w Krakowie będącym pierwszą w Polsce organizacją szkolącą psychoterapeutów, która otrzymała akredytacje EAP (European Association for Psychoterapy),

Doświadczenie w pracy w zakresie depresji, zaburzeń lekowych, odżywiania, problemów z poczuciem własnej wartości, radzenia sobie ze stresem zdobywałam na przestrzeni ostatnich lat w ramach własnej praktyki terapeutycznej, jestem właścicielką "Centrum Gestalt Trening Kompetencji Terapia Małgorzata Wrona" w ramach którego prowadzę gabinet psychoterapii.

Rozwój osobisty to moja pasja, a wspieranie innych w rozwoju to dla mnie przyjemność I inspiracja do pracy. Mam za sobą około tysiąca godzin pracy podczas psychoterapii indywidualnej i grupowej, treningów interpersonalnych i terapeutycznych oraz warsztatów rozwojowych. Dlatego moim klientom towarzyszę jako dobrze przygotowany teoretyk, ale przede wszystkim jako praktyk.